P0805E1473BNW
MFR.Part #
P0805E1473BNW
JLCPCB Part #
C4349558
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS