VI30120SG-E3/4W
MFR.Part #
VI30120SG-E3/4W
JLCPCB Part #
C7411772
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.28V@30A 120V 220A 30A 500uA@120V TO-262AA Schottky Diodes ROHS