VI30120SG-M3/4W
MFR.Part #
VI30120SG-M3/4W
JLCPCB Part #
C7411774
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.28V@30A 120V 220A 30A 500uA@120V TO-262AA Schottky Diodes ROHS