VI20150C-E3/4W
MFR.Part #
VI20150C-E3/4W
JLCPCB Part #
C6348397
Description
1 Pair Common Cathode 1.2V@10A 10A 150V 150uA@150V TO-262AA Schottky Diodes ROHS