VI20120C-E3/4W
MFR.Part #
VI20120C-E3/4W
JLCPCB Part #
C7385280
Description
1 Pair Common Cathode 10A 120V 700uA@120V 900mV@10A TO-262AA Schottky Diodes ROHS