RN55D43R2FBSL
MFR.Part #
RN55D43R2FBSL
JLCPCB Part #
C1427573
Description
-65℃~+175℃ 125mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors