VFT5200-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VFT5200-E3/4W
JLCPCB Part #
C5822286
Package
TO-220-3
Description
1.6V@5A 150uA@200V 200V 5A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS