VBT5200-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VBT5200-E3/4W
JLCPCB Part #
C5989947
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1.6V@5A 150uA@200V 200V 5A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS