VDRUS20Z250BSE
MFR.Part #
VDRUS20Z250BSE
JLCPCB Part #
C1527963
Package
Plugin
Description
13kA 250V 320V 350J 390V 650V 960pF@1kHz 插件 Varistors ROHS