RER40F2R15RC02
MFR.Part #
RER40F2R15RC02
JLCPCB Part #
C5722947
Description
2.15Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance