VB60120C-E3/4W
MFR.Part #
VB60120C-E3/4W
JLCPCB Part #
C7102855
Description
1 Pair Common Cathode 120V 30A 500uA@120V 950mV@30A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS