V60120C-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V60120C-E3/4W
JLCPCB Part #
C17698885
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 120V 30A 500uA@120V 950mV@30A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS