VB40150C-E3/4W
MFR.Part #
VB40150C-E3/4W
JLCPCB Part #
C6913271
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 1.43V@20A 150V 20A 250uA@150V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS