BFC247946334
MFR.Part #
BFC247946334
JLCPCB Part #
C3799734
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 330nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS