VB20150S-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VB20150S-M3/4W
JLCPCB Part #
C7380824
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.43V@20A 150V 160A 20A 250uA@150V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS