VB60170G-E3/8W
MFR.Part #
VB60170G-E3/8W
JLCPCB Part #
C3758018
Description
1 Pair Common Cathode 1.02V@30A 170V 30A 450uA@170V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS