V6PWM60CHM3/I
MFR.Part #
V6PWM60CHM3/I
JLCPCB Part #
C7140483
Description
1 Pair Common Cathode 3A 60V 620mV@3A 70uA@60V TO-252-3 Schottky Diodes ROHS