V35PW60-M3/I
MFR.Part #
V35PW60-M3/I
JLCPCB Part #
C7377343
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 260A 35A 5mA@600V 60V 720mV@35A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS