V60D120C-M3/I
MFR.Part #
V60D120C-M3/I
JLCPCB Part #
C3759097
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 120V 30A 800uA@120V 960mV@30A TO-263 Schottky Diodes ROHS