V3PAL45-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V3PAL45-M3/I
JLCPCB Part #
C6908674
Package
DO-221BC(SMPA)
Description
3A 450uA@45V 45V 540mV@3A DO-221BC(SMPA) Schottky Diodes ROHS