CP00101R500KE66
MFR.Part #
CP00101R500KE66
JLCPCB Part #
C19549025
Description
-65℃~+275℃ 1.5Ω 10W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS