TNPU06038K06AZEN00
MFR.Part #
TNPU06038K06AZEN00
JLCPCB Part #
C4086562
Description
-55℃~+125℃ 100mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS