RNC50J8062BSB1431
MFR.Part #
RNC50J8062BSB1431
JLCPCB Part #
C3488056
Description
-65℃~+175℃ 100mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors