ORNV20022502TS
MFR.Part #
ORNV20022502TS
JLCPCB Part #
C5703156
Description
100mW 20kΩ、25kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays