Y1121120R000T9L
MFR.Part #
Y1121120R000T9L
JLCPCB Part #
C4188332
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 120Ω 250mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS