CMF553M1600FHBF
MFR.Part #
CMF553M1600FHBF
JLCPCB Part #
C1425153
Description
-55℃~+175℃ 3.16MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors