V20PW45C-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20PW45C-M3/I
JLCPCB Part #
C3760186
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 10A 1mA@45V 45V 600mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS