BZD27C9V1P-HE3-18
MFR.Part #
BZD27C9V1P-HE3-18
JLCPCB Part #
C6136161
Description
10uA@5V 4Ω 800mW 9.1V DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS