MBR15H120PC-AU_R2_007A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
MBR15H120PC-AU_R2_007A1
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 120V 15A 1uA@120V 210A 870mV@15A - Schottky Diodes ROHS