RNC60J1802BSR36
MFR.Part #
RNC60J1802BSR36
JLCPCB Part #
C3503904
Description
-65℃~+175℃ 18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors