V20D170CHM3/I
MFR.Part #
V20D170CHM3/I
JLCPCB Part #
C7139530
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 10A 150uA@170V 170V 900mV@10A TO-263AC Schottky Diodes ROHS