P0805E1580FNT
MFR.Part #
P0805E1580FNT
JLCPCB Part #
C4234272
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS