V15P15-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15P15-M3/H
JLCPCB Part #
C5815786
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.08V@15A 150V 15A 220A 300uA@150V TO-277A Schottky Diodes ROHS