Y079313K5560T0L
MFR.Part #
Y079313K5560T0L
JLCPCB Part #
C1473941
Description
-55℃~+125℃ 13.556kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors