Y144215K8000T0L
MFR.Part #
Y144215K8000T0L
JLCPCB Part #
C1487425
Description
-55℃~+125℃ 15.8kΩ 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors