V12PM45-M3/H
MFR.Part #
V12PM45-M3/H
JLCPCB Part #
C3757554
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 12A 200A 45V 500uA@45V 600mV@12A TO-277A Schottky Diodes ROHS