V15PM45-M3/H
MFR.Part #
V15PM45-M3/H
JLCPCB Part #
C7408118
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 15A 220A 45V 600mV@15A 700uA@45V TO-277A Schottky Diodes ROHS