V12P45-M3/87A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V12P45-M3/87A
JLCPCB Part #
C7375320
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1mA@45V 200A 4.3A 45V 580mV@12A TO-277A Schottky Diodes ROHS