V15P45-M3/87A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15P45-M3/87A
JLCPCB Part #
C6007963
Package
TO-277A
Description
1.5mA@45V 4.8A 45V 580mV@15A TO-277A Schottky Diodes ROHS