V10PWM45C-M3/I
MFR.Part #
V10PWM45C-M3/I
JLCPCB Part #
C6907389
Description
1 Pair Common Cathode 30uA@45V 45V 5A 600mV@5A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS