V35PW45HM3/I
MFR.Part #
V35PW45HM3/I
JLCPCB Part #
C7140637
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 2.5mA@45V 260A 35A 45V 620mV@35A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS