V35PWM45-M3/I
MFR.Part #
V35PWM45-M3/I
JLCPCB Part #
C6346326
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.1mA@45V 260A 35A 45V 670mV@35A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS