V10P15-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10P15-M3/I
JLCPCB Part #
C7375115
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.08V@10A 10A 150V 180A 200uA@150V TO-277A Schottky Diodes ROHS