V15P8-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15P8-M3/86A
JLCPCB Part #
C115394
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.2mA@80V 15A 220A 660mV@15A 80V TO-277A Schottky Diodes ROHS