V10PM15-M3/I
MFR.Part #
V10PM15-M3/I
JLCPCB Part #
C6008350
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.08V@10A 10A 150V 180A 200uA@150V TO-277A Schottky Diodes ROHS