RNC55J5113DSBSL
MFR.Part #
RNC55J5113DSBSL
JLCPCB Part #
C1463176
Description
-65℃~+175℃ 125mW 511kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors