TZX3V9A-TAP
MFR.Part #
TZX3V9A-TAP
JLCPCB Part #
C17475600
Description
1 Independent 100Ω 3.7V~3.9V 3.9V 500mW 5uA@1V DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS