Y087513K0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y087513K0000T9L
JLCPCB Part #
C1467969
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 13kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS