RWR89SR243FRS70
MFR.Part #
RWR89SR243FRS70
JLCPCB Part #
C3355994
Description
-55℃~+250℃ 243mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors