Y16244K64000B9W
MFR.Part #
Y16244K64000B9W
JLCPCB Part #
C4166130
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.64kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS